Moravsko-Slovenský FiveTenshop.sk Cup 2019
Odber noviniek
www.moravskoslovenskydhcup.eu
  • Sk d5a3451f889f72e9a630b92dc89b62c3069dd3809e3ce195e3827a87d9b6d8ed
  • En e1b9dee967a0370ba3d850ad65cf6449ab8dbe92e646a79a571dfa6d14663894

#1 MSDH Cup 2019 Jasenská

Jasenská dolina 14.04.2019

Priebežne zaregistrovaných jazdcov: 178

Xls 19e930d4fb94d27a72c0438892186bd44039a47aa03f789b228cd1f171ad00c4Stiahnuť

Kadet 15 - 16 let (2004 - 2003)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Bělohoubek Dan CZE 2004-04-20 Specialized CZ Vracov 30.03.2019 19:16
2 Birčák Samuel SVK 2004-08-19 MŠK Krompachy Drienica 31.03.2019 20:48
3 Chomist Patrik SVK 2003-05-09 Bajkulariders Bratislava Bratislava 08.04.2019 12:14
4 Daňko Noel SVK 2004-01-22 Bajky.sk CTC Team Tisovec 03.04.2019 20:53
5 Ďuriš Adam SVK 2004-12-20 Sbike Racing Team Žilina 07.04.2019 11:55
6 Fábry Kamil SVK 2003-07-27 Kellys Factory Team Nitrica 08.04.2019 17:12
7 Hanzlík Ondrej SVK 2003-10-06 Deem Racing Team Hlohovec 08.04.2019 13:10
8 Herman David CZE 2003-11-07 Cyklo tým horní bludovice Havířov 30.03.2019 22:49
9 Hýll Marek SVK 2003-11-10 Martin 04.04.2019 22:04
10 Kadlec Martin CZE 2004-02-13 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 09.04.2019 09:25
11 Krčmárik Adam SVK 2004-07-13 Skalité 04.04.2019 14:27
12 Mikula Tomáš SVK 2004-05-25 Freeride Kalinov Team Skalité 02.04.2019 18:13
13 Pavúk David SVK 2003-12-28 HIGH RIDERS TEAM Gelnica 27.03.2019 20:38
14 Raszyk Bartłomiej POL 2004-03-26 Wisła 30.03.2019 09:52
15 Remeň Juraj SVK 2003-07-06 Absolute racing team Nitrianska Streda 31.03.2019 10:20
16 Sasín Václav CZE 2003-10-16 Krmelín 04.04.2019 20:50
17 Slezáček Tomáš SVK 2003-05-29 Deem racing team Zemianske Podhradie 08.04.2019 08:06
18 Smik Pavol SVK 2003-07-20 HIGH RIDERS TEAM Hanušovce nad Topľou 01.04.2019 10:47
19 Sobčiak Samuel SVK 2003-07-16 Sbike Racing Team Žilina 07.04.2019 11:55
20 Šrotek Jan CZE 2003-02-09 Cyklo Tým Horní Bludovice Soběšovice 05.04.2019 16:20
21 Stoklasa Jonáš CZE 2004-10-06 Dh team Horní Bludovice Haviřov 04.04.2019 20:29
22 Svoboda Adam CZE 2006-01-05 YOGI racing team Frýdek -Mistek 05.04.2019 19:37

Junior 17 - 18 let (2002 - 2001)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Brázdil Jakub CZE 2002-10-21 Specialized CZ Holešov 30.03.2019 08:46
2 Brož Hugo CZE 2002-12-31 DH cyklo tým Horní Bludovice Český Těšín 27.03.2019 19:23
3 Hacek Milan SVK 2002-12-10 Freeride kalinov team Krasno nad Kysucou 02.04.2019 18:12
4 Hájek Martin CZE 2001-12-08 Cykloservis Krystyník Nový Hrozenkov 31.03.2019 09:57
5 Hanák Vojtěch CZE 2002-02-01 Specialized CZ Přílepy 25.03.2019 22:46
6 Holec Samuel SVK 2002-12-20 Martin 05.04.2019 10:34
7 Horák Dušan CZE 2002-09-06 X-Ride Team Racing Lešná Malá Lhota 09.04.2019 09:32
8 Kolečík Tomáš CZE 2002-06-14 sbt Fryšták Horní Lapač 27.03.2019 19:21
9 Koníček Ivo CZE 2002-05-21 Specialized CZ VLČNOV 26.03.2019 13:52
10 Kretík Jakub SVK 2001-01-04 Freeride Kalinov Team Oščadnica 27.03.2019 19:27
11 Kubík Karol SVK 2002-10-20 Liptovský Mikuláš 10.04.2019 21:50
12 Kulla Timotej SVK 2002-05-30 Freeride Kalinov Team Čierne 02.04.2019 19:12
13 Lang Jakub SVK 2002-03-07 Martin 05.04.2019 06:26
14 Liberda Jakub CZE 2001-07-20 cyklo tým Horní Bludovice Třinec 07.04.2019 20:02
15 Majdák Hugo SVK 2001-01-18 MŠK Krompachy Košice 07.04.2019 19:50
16 Malý Matěj CZE 2002-01-08 Pales Riders Racing Team Valašské Meziříčí 11.04.2019 20:47
17 Marko Tomáš SVK 2002-01-19 Absolute racing team Dolná Strehová 07.04.2019 17:59
18 Martinec Kryštof CZE 2002-10-04 Sbt Fryšták Luhačovice 08.04.2019 20:21
19 Martinka Branislav SVK 2001-10-16 Sbike Racing Team Predmier 02.04.2019 14:44
20 Michalenko Šimon SVK 2001-12-06 Absolute Kysucké Nové Mesto 06.04.2019 18:19
21 Moško Timotej SVK 2001-09-13 Púchov 27.03.2019 19:26
22 Nikolíni Samo SVK 2002-02-15 Enjoy the Ride Bánvce nad Bebravou 08.04.2019 22:10
23 Novák Patrik CZE 2001-09-17 Specialized CZ Zlín 26.03.2019 13:50
24 Osička Jáchým CZE 2002-08-05 Brno 10.04.2019 13:39
25 Paučin Samuel SVK 2002-01-09 Deem Racing Team Bošáca 08.04.2019 11:51
26 Pongo Peter SVK 2002-08-29 Krompachy freeride Kluknava 10.04.2019 22:09
27 Šíbl Jakub CZE 2001-01-14 DH cyklo team Horní Bludovice Otrokovice 28.03.2019 11:20
28 Sochulák Peter SVK 2002-03-31 bajky.sk ctc Martin 04.04.2019 21:39
29 Varga Marek SVK 2001-08-04 Enjoy The Ride Team Nevidzany 07.04.2019 21:14
30 Vavro Norbert SVK 2001-04-28 All Partners Racing Nemšová 08.04.2019 21:18
31 Vida Filip SVK 2002-06-13 Absolute racing team Lehota pod Vtáčnikom 08.04.2019 15:46
32 Zsigmond Tibor CZE 2002-04-29 YOGI racing team Frýdek-Mistek 27.03.2019 22:47

Hobby 19 - 29 let ( 2000 - 1990)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Adam Adrien SVK 1999-03-20 MŠK Krompachy Rožňava 08.04.2019 20:36
2 Bařák Daniel CZE 1991-01-22 NERO drinks Těrlicko 11.04.2019 11:56
3 Bašta Alan CZE 1991-06-15 Dubňany 10.04.2019 08:15
4 Brandajský Lukáš SVK 1993-07-20 D&F Team Bojná bojna 09.04.2019 19:39
5 Buday Jakub SVK 1998-05-26 CUBE-CMS Považská Bystrica 05.04.2019 08:24
6 Frélich Jan CZE 2000-02-09 Ofbike_scott_team Dobrochov 28.03.2019 21:52
7 Friedel Tomáš CZE 1997-06-04 Frýdek Místek 10.04.2019 17:17
8 Froľo Peter SVK 1994-09-19 Necpaly 11.04.2019 06:00
9 Gmuca Adam SVK 1998-07-31 MSK Krompachy Krompachy 08.04.2019 13:48
10 Hrtánek Peter SVK 1993-06-20 Deem racing team Bytča 07.04.2019 23:16
11 Húšť Filip CZE 2000-11-15 SK GIENGER RPM STAV Vizovice 08.04.2019 08:04
12 Janeček Petr CZE 1998-08-27 OF BIKE SCOTT TEAM Bažka 27.03.2019 19:17
13 Katrinec Marek SVK 1997-03-27 CK AB SEREĎ Hlohovec-Šulekovo 02.04.2019 20:55
14 Keka Vít CZE 1995-12-17 Frýdek-Místek 05.04.2019 19:36
15 Klimáček Kristián SVK 1992-01-08 Bajky.sk C.T.C. Martin 10.04.2019 21:37
16 Klinčak Matúš SVK 1995-04-13 Mšk krompachy freeride Helcmanovce 07.04.2019 19:25
17 Knapek Kristián CZE 1997-12-08 X-Ride Team Racing Lešná Valašské Meziříčí 09.04.2019 09:37
18 Krčmárik Martin SVK 1999-06-25 *Freeride Kalinov Team* Skalité 02.04.2019 22:31
19 Líška Martin SVK 1997-07-05 CK AB Sereď Šúrovce 06.04.2019 19:44
20 Matějašek David CZE 1993-08-23 Deem Racing Team Ostrava 11.04.2019 12:36
21 Matejovie Kristián SVK 1999-12-03 Bikestrike.com Ľubeľa 08.04.2019 14:38
22 Melo Juraj SVK 1993-03-01 sučany 27.03.2019 19:30
23 Mikler Ondřej CZE 2000-10-25 cyklo tým Horní Bludovice Třinec 09.04.2019 11:54
24 Murgaš Kristián SVK 1997-12-09 Freeride Kalinov Team Krasno Nad Kysucou 04.04.2019 10:55
25 Ogurek Peter SVK 2000-08-31 bajky,sk CTC MARTIN 04.04.2019 21:32
26 Ostrihoň Benjamín SVK 1996-11-29 MŠK Krompachy Veľká Ves nad Ipľom 09.04.2019 17:06
27 Plajdičko Boris SVK 1997-07-25 Enjoy The Ride Team Bátovce 07.04.2019 21:23
28 Puhalla Jakub SVK 1997-03-10 MŠK Krompachy Spišské Vlachy 10.04.2019 21:41
29 Rakoczy Maros SVK 1994-06-13 BAJKY.sk/CTC Martin 08.04.2019 07:55
30 Roub Šimon SVK 1994-01-08 Bikestrike.com Dúbrava 08.04.2019 08:22
31 Šálek Martin CZE 1999-10-20 Břeclav 08.04.2019 13:29
32 Schneider Lukas SVK 1992-10-13 Sučany 27.03.2019 19:47
33 Ščišľak Branislav SVK 2000-07-14 MŠK Krompachy Kyjov 30.03.2019 20:21
34 Sofka Jakub SVK 1995-03-26 Bajkulariders Bratislava Bratislava 11.04.2019 21:52
35 Sopko Gregor SVK 2000-09-19 HIGH RIDERS TEAM Prešov 07.04.2019 19:56
36 Štancel Martin SVK 1999-01-23 Turany 10.04.2019 16:02
37 Timura Branislav SVK 1997-02-27 Mšk Krompachy Sabinov 07.04.2019 19:24
38 Tomeček Pavel CZE 1993-07-03 Koloshop Team Ždánice 09.04.2019 18:43
39 Tvrdý Lukáš CZE 1995-01-07 Chvalíkovice 10.04.2019 19:23
40 Úkrop Richard SVK 1998-01-21 Sbike racing team Žilina 11.04.2019 21:50
41 Václavek Jakub CZE 1998-03-09 Baška 02.04.2019 06:28
42 Valaštík Michal SVK 1993-03-28 Bajky.sk CTC Martin 30.03.2019 21:35
43 Vojtus Daniel SVK 1997-09-27 Freeride Kalinov Team Cadca 02.04.2019 19:28
44 Vranka Marek SVK 1997-12-22 HIGHRIDERS TEAM Jakubovany 09.04.2019 10:05
45 Woźnica Paweł POL 1990-08-18 Born2bike Kalwaria Zebrzydowska 08.04.2019 11:06

Naděje 10 - 14 let (2009 - 2005)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Húšť Kryštof CZE 2006-02-02 SK GIENGER RPM STAV Vizovice 08.04.2019 08:01
2 Kadlec Přemysl CZE 2006-12-24 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 09.04.2019 09:31
3 Kmecik Filip SVK 2006-05-11 DEEM Racing team Bytča 02.04.2019 07:23
4 Kolečík Ondřej CZE 2005-09-24 Bikerespect Devinci DH Team Horní Lapač 01.04.2019 19:25
5 Krompolc Lukáš CZE 2006-02-28 Brušperk 06.04.2019 10:51
6 Krompolc Lukáš CZE 2006-02-28 Motopalič Brušperk 11.04.2019 15:53
7 Liberda Michal CZE 2006-06-05 cyklo tým Horní Bludovice Třinec 07.04.2019 20:04
8 Pongo Alex SVK 2006-11-08 Krompachy freeride Kluknava 10.04.2019 22:10
9 Sedláček Vladislav SVK 2005-06-16 3AL biketrial club Poprad Poprad 10.04.2019 20:20
10 Tichý Filip SVK 2005-04-08 Bikeza team Žilina 08.04.2019 08:29
11 Vida Milan SVK 2005-01-08 Absolute racing team Lehota pod Vtáčnikom 07.04.2019 18:47

Elite 19 - 29 let ( 2000 - 1990)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Baránek Rastislav SVK 1995-04-14 KELLYS FACTORY TEAM Povazska Bystrica 08.04.2019 13:34
2 Fabok Daniel CZE 1997-09-01 OFBIKE SCOTT TEAM Vyškov 27.03.2019 19:54
3 Folvarčný Petr CZE 1999-03-19 Cyklo tým Horní Bludovice ČT 27.03.2019 22:13
4 Frýželka Jiří CZE 1992-02-12 Luhačovice 10.04.2019 20:29
5 Huňa Tomáš CZE 1989-07-28 Fryšták 11.04.2019 17:27
6 Kavalec Denis SVK 1999-12-30 Deem Racing Team Bytca 08.04.2019 08:46
7 Kohút Radomír SVK 1994-07-23 CUBE-CMS Rudina 07.04.2019 22:03
8 Kohút Denis SVK 1997-06-04 Bajky.sk CTC Rudina 08.04.2019 16:24
9 Kosnovský Pavol SVK 1997-03-17 Freeride Kalinov Žilina 31.03.2019 13:52
10 Krátky Patrik SVK 1996-06-11 Absolute Racing Ziar nad Hronom 28.03.2019 07:13
11 Madzia Mateusz POL 1993-04-17 Brenna 08.04.2019 10:17
12 Mikler Ondřej CZE 2000-10-25 cyklo tým Horní Bludovice Třinec 09.04.2019 11:51
13 Novosád Radim CZE 1994-10-08 vykukuju.cz Vsetín 08.04.2019 23:17
14 Palko Filip SVK 1998-05-15 CUBE-CMS Štiavnik 07.04.2019 00:05
15 Pekař Jakub CZE 1994-12-08 VYKUPUJU.CZ Karolinka 09.04.2019 20:03
16 Poruban Kristián SVK 2000-02-25 Specialized CZ Trenčianska Turná 09.04.2019 07:29
17 Purzycki Adrian POL 1996-05-08 Born2Bike Kopytówka 06.04.2019 18:48
18 Raszyk Tomasz POL 2000-10-11 Shred&DtSwiss Wisła 31.03.2019 21:30
19 Rojček Adam SVK 1998-09-07 Kellys Factory Team Liptovský Mikuláš 11.04.2019 08:35
20 Staňo Ľuboš SVK 1995-09-04 Bajky.sk CTC Team Mokrá Lúka 27.03.2019 20:32
21 Tajzler Vojtěch CZE 2000-10-22 Vykupuj.cz Vsetín 09.04.2019 12:35
22 Učeň Lukáš SVK 1990-06-27 CTM RACING TEAM Piešťany 10.04.2019 22:23
23 Zeman Filip SVK 1998-02-10 CTM Racing Team Piešťany 03.04.2019 13:29

Ženy 15-99 let (2004 - 1920)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Barteková Ester SVK 2000-10-29 Bang DH Team Nevidzany 09.04.2019 12:54
2 Durčáková Dominika CZE 1985-01-04 Enduro Kross team Horní Bludovice 28.03.2019 01:21
3 Fedaszová Markéta CZE 1993-12-01 Cyklo tým Horní Bludovice Havířov 30.03.2019 22:37
4 Gombalová Vilma CZE 2003-12-07 CTM Racing Team Nové Mesto nad Váhom 04.04.2019 23:56
5 Hlinková Andrea SVK 1993-11-25 Absolute racing team Topoľčany 31.03.2019 10:02
6 Kadlecová Karolína CZE 2006-12-24 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 09.04.2019 09:27
7 Lucka Lucie Šuláková CZE 1992-07-31 Pales Riders Racing Team Halenkov 27.03.2019 22:06
8 Martinková Denisa CZE 1993-06-09 vykupuju.cz Letovice 28.03.2019 07:28
9 Medeková Barbora SVK 1995-04-03 Bikestrike.com Bratislava 10.04.2019 20:30
10 Petrovská Vanesa SVK 2005-02-28 Deem Racing Team Bytča 01.04.2019 14:21

Masters 30 - 39 let (1989 - 1980)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Baník Alan CZE 1986-11-26 Cyklo tým Horní Bludovice Havířov 30.03.2019 22:35
2 Baroš Mirko CZE 1989-02-14 Bikerespect Devinci DH Team Všemina 27.03.2019 21:17
3 Brozman Martin SVK 1988-12-21 Slovany 10.04.2019 06:24
4 Frátrik Ján SVK 1987-08-11 Sbike Racing Team Žilina 10.04.2019 19:26
5 Gardeła Tomasz POL 1986-03-25 Born2Bike Kraków 01.04.2019 08:27
6 Gloss Marek SVK 1986-02-13 Pzmk Piestany 11.04.2019 21:48
7 Gola Petr CZE 1980-07-12 Pales Riders Racing Team Čeladná 11.04.2019 13:53
8 Husar Michal SVK 1984-06-08 Vrutke Vrutke 09.04.2019 12:51
9 Klanica Tomáš CZE 1982-10-19 Pales Riders Racing Team Valašské Meziříči 09.04.2019 13:53
10 Klinčák Branislav SVK 1989-02-28 MŠK Krompachy Nevidzany 28.03.2019 14:08
11 Kruk Stanislaw POL 1985-10-01 Born 2 bike Lanckorona 08.04.2019 21:47
12 Magda Pavol SVK 1988-12-25 Bang Downhill Team Prešov 09.04.2019 20:30
13 Małaszkiewicz Jacek POL 1987-12-11 Born2Bike @ Rowerowybazar.com.pl Kraków 01.04.2019 12:55
14 Pechník Petr CZE 1984-09-27 Sportovní kurzy.cz Opava 10.04.2019 10:30
15 Puhalla Michal SVK 1989-05-23 MŠK Krompachy Spišské Vlachy 11.04.2019 20:21
16 putera igor SVK 1986-11-14 PZMK Piestany 08.04.2019 15:36
17 Sokolovskij Denis SVK 1985-05-22 Martin Martin 27.03.2019 19:18
18 Sroka Michał POL 1988-05-26 Born2Bike Wadowice 01.04.2019 20:26
19 Šustr Miroslav SVK 1982-09-29 Deem Racing Team Bytča 09.04.2019 13:47
20 Tichý Vlado SVK 1979-04-22 Bikeza tesm Žilina 08.04.2019 21:52
21 Višňovský Marek SVK 1985-02-07 D&F Team Bojná Topolcany 07.04.2019 17:11
22 Włodarski Jan Włodarski POL 1985-05-27 Bielsko-Biała 05.04.2019 17:58
23 Wrzecký Marek CZE 1982-08-24 Pales Riders Racing Team Valašské Meziříčí 10.04.2019 22:34

Super Masters 40 - 99 let (1979 - 1920)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Húšť Jan CZE 1969-04-25 SK GIENGER RPM STAV Vsetín 08.04.2019 08:07
2 Linda Tomáš SVK 1969-10-09 Bajky.sk CTC Kláštor pod Znievom 11.04.2019 18:13
3 Malý Vítězslav CZE 1977-04-18 Pales Riders Racing Team Valašské Meziříčí 11.04.2019 20:49

Enduro 19 - 99 let (2000 - 1920)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Drábik Peter SVK 1973-02-06 CUBE ENDURO TEAM Bratislava 09.04.2019 19:53
2 drabikova monika SVK 1973-02-06 CUBE ENDURO TEAM Bratislava 09.04.2019 19:51
3 Eliáš Jakub SVK 1998-03-07 HIGH RIDERS TEAM Prešov 29.03.2019 12:02
4 Hynčica Vlastimil CZE 1978-03-16 Specialized CZ Sudoměřice 25.03.2019 22:47
5 Jesenský Adam SVK 1999-05-10 Bajky.sk ctc Martin 01.04.2019 09:33
6 Legát Kristián SVK 1997-02-06 MŠK Krompachy Krompachy 08.04.2019 13:25
7 Linda Jakub SVK 1996-11-18 Bajky.sk CTC Kláštor pod Znievom 08.04.2019 20:03
8 Ovesný Rostislav CZE 1995-03-16 SBT Fryšták zlin 11.04.2019 15:29
9 Smatana Boris SVK 1993-08-08 Life4Ride Považská Bystrica 04.04.2019 23:11
Vytvorené: 30.09.2012 Aktualizované: 14.05.2019