Moravsko-Slovenský FiveTenshop.sk Cup 2019
Odber noviniek
www.moravskoslovenskydhcup.eu
  • Sk d5a3451f889f72e9a630b92dc89b62c3069dd3809e3ce195e3827a87d9b6d8ed
  • En e1b9dee967a0370ba3d850ad65cf6449ab8dbe92e646a79a571dfa6d14663894

#5 MSDH Cup 2019 Ružomberok - Malino Brdo

Malino Brdo 22.09.2019

Priebežne zaregistrovaných jazdcov: 92

Xls 19e930d4fb94d27a72c0438892186bd44039a47aa03f789b228cd1f171ad00c4Stiahnuť

Kadet 15 - 16 let (2004 - 2003)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Bělohoubek Dan CZE 2004-04-20 Specialized CZ Vracov 09.09.2019 22:29
2 Bělohoubek Dan CZE 2004-04-20 Specialized CZ Vracov 18.09.2019 19:57
3 Bezecný Čestmír CZE 2004-12-01 Dh Cyklo tým Horní Bludovice Horní Bludovice 19.09.2019 20:09
4 Chomist Patrik SVK 2003-05-09 Bajkula riders Bratislava Bratislava 09.09.2019 22:25
5 Chomist Patrik SVK 2003-05-09 Bajkula riders bratislava Bratislava 17.09.2019 22:37
6 Gajda Martin CZE 2004-09-14 ETO Darkovičky 14.09.2019 08:24
7 Hanzlík Ondrej SVK 2003-10-06 Deem Racing Team Hlohovec 16.09.2019 21:23
8 Małysz Jan CZE 2003-09-26 Cyklo tým Horní Bludovice Horní Suchá 17.09.2019 12:49
9 Mikula Tomáš SVK 2004-05-25 Freeride Kalinov Team Skalité 15.09.2019 19:50
10 Pavuk David SVK 2003-12-28 HIGH RIDERS TEAM Gelnica 16.09.2019 17:12
11 Sasín Václav CZE 2003-10-16 MOTOPALIČ Krmelín 11.09.2019 21:47
12 Slezáček Tomáš SVK 2003-05-29 Deem Racing Team Zemianské Podhradie 16.09.2019 21:26
13 Slezáček Tomáš SVK 2003-05-29 Deem Racing Team Zemianské Podhradie 10.09.2019 07:58
14 Stoklasa Jonáš CZE 2004-10-06 Cyklo team Horní Bludovice Haviřov 17.09.2019 21:40
15 Vargončík Radoslav SVK 2003-04-28 Frequency Martin 19.09.2019 19:45

Junior 17 - 18 let (2002 - 2001)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Brázdil Jakub CZE 2002-10-21 Specialized CZ Holešov 09.09.2019 18:07
2 Daprela Thibaut FRA 2001-02-02 COMMENCAL / VALLNORD Peymainade 16.09.2019 18:09
3 Duchoň Damián SVK 2002-10-29 ENJOY THE RIDE TEAM Kanianka 16.09.2019 11:04
4 Fröhlich Pavol SVK 2002-05-04 Bratislava 17.09.2019 11:29
5 Hacek Milan SVK 2002-12-10 Freeride Kalinov team Krasno nad kysucou 16.09.2019 21:42
6 Hájek Martin CZE 2001-12-08 Nový Hrozenkov 08.09.2019 18:39
7 Hanák Vojtěch CZE 2002-02-01 Specialized CZ Přílepy 16.09.2019 20:37
8 Koníček Ivo CZE 2002-05-21 Specialized CZ Vlčnov 09.09.2019 12:44
9 Kristofčák Patrik SVK 2002-10-17 Hlohovec 18.09.2019 22:49
10 Majdák Hugo SVK 2001-01-18 MŠK Krompachy Košice 18.09.2019 08:36
11 Marko Tomáš SVK 2002-01-19 Absolute racing team Dolná Strehová 16.09.2019 22:08
12 Michalenko Šimon SVK 2001-12-06 Absoulute Vodka Kysucké Nové Mesto 15.09.2019 16:42
13 Mišovič Patrik SVK 2001-08-31 Bratislava 17.09.2019 11:27
14 Novák Patrik CZE 2001-09-17 Specialized CZ Zlín 16.09.2019 09:51
15 Paučin Samuel SVK 2002-01-09 Deem Racing Team Bošáca 10.09.2019 08:00
16 Sala Maroš SVK 2002-01-16 Hlohovec 18.09.2019 22:46
17 Vavro Norbert SVK 2001-04-28 All Partners Racing Nemšova 19.09.2019 20:05

Hobby 19 - 29 let ( 2000 - 1990)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Adam Adrien SVK 1999-03-20 Mšk krompachy Rožňava 16.09.2019 19:09
2 Beláň Kamil SVK 1993-01-29 Bajky.sk C.T.C Martin 19.09.2019 07:57
3 Buday Jakub SVK 2000-10-25 Bajkula Riders Bratislava Bratislava 16.09.2019 20:07
4 Frélich Jan CZE 2000-02-09 Ofbike SCOTT Team Dobrochov 17.09.2019 22:06
5 Gorecký Jakub SVK 1997-10-21 Bang DH Team Kežmarok 17.09.2019 12:05
6 Goryczka Tomasz POL 1998-06-08 Wisła 17.09.2019 12:31
7 Hašek Daniel CZE 1999-03-18 SK Bagbike Ostrava 12.09.2019 15:47
8 Hrtánek Peter SVK 1993-06-20 Deem racing team Bytča 16.09.2019 13:34
9 Janeček Petr CZE 1998-08-27 OFBIKE SCOTT TEAM Frýdek Místek 17.09.2019 15:04
10 Katrinec Marek SVK 1997-03-27 CK AB SEREĎ Hlohovec-Šulekovo 16.09.2019 10:43
11 Klimáček Kristián SVK 1992-01-08 Bajky.sk CTC Dražkovce 18.09.2019 09:06
12 Krčmárik Martin SVK 1999-06-25 Freeridekalinovteam Skalité 18.09.2019 20:21
13 Líška Martin SVK 1997-07-05 CK AB Sereď Šúrovce 16.09.2019 19:02
14 Matějašek David CZE 1993-08-23 Deem racing team Ostrava 18.09.2019 10:15
15 Melo Juraj SVK 1993-03-01 Sucany 19.09.2019 06:48
16 Murgaš Kristián SVK 1997-12-09 Freeride Kalinov Team Krasno Nad Kysucou 17.09.2019 12:49
17 Nečas Richard CZE 1993-06-26 Pales Riders Racing team Rožnov p. R. 18.09.2019 13:23
18 Olšovský Adam SVK 1999-08-05 Bajkula riders Bratislava Bratislava 19.09.2019 19:53
19 Papierz Jakub POL 1992-02-11 BORN TO BIKE RABKA ZDROJ 18.09.2019 09:31
20 Párička Ján SVK 1991-06-10 bajky,sk CTC Žilina 19.09.2019 21:38
21 Puchała Michał POL 1990-07-11 Kraków 16.09.2019 12:41
22 Schneider Lukáš SVK 1992-10-13 Sučany 19.09.2019 20:35
23 Ščišľak Branislav SVK 2000-07-14 Mšk Krompachy Kyjov 19.09.2019 21:07
24 Sopko Gregor SVK 2000-09-19 High Riders Team Prešov 17.09.2019 08:49
25 Váňa Adam CZE 1996-01-31 Deem Racing Team Hlučín - Bobrovníky 16.09.2019 15:20
26 vojtus daniel SVK 1997-09-27 freeride kalinov team krasno nad kysucou 09.09.2019 18:21
27 Vranka Marek SVK 1997-12-22 HIGHRIDERS TEAM Jakubovany 18.09.2019 10:19
28 Zdeb Maciej POL 1990-05-11 Wroclaw 18.09.2019 09:57

Naděje 10 - 14 let (2009 - 2005)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Dludík Lukáš SVK 2006-11-29 Ružomberok 15.09.2019 18:15
2 Kobierski Jakub CZE 2005-02-10 DH cyklo tým horní bludovice Soběšovice 19.09.2019 20:23
3 Krompolc Lukáš CZE 2006-02-28 RD racing Brušperk 14.09.2019 13:54
4 Mudrák Jakub SVK 2006-02-21 CMS Cykloservis Martin Smatana Púchov 16.09.2019 17:15
5 Tichý Filip SVK 2005-04-08 Bikeza Žilina 16.09.2019 18:04

Elite 19 - 29 let ( 2000 - 1990)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Beťko Martin SVK 1993-03-13 Bike club JBC - cycology.cz Prešov 19.09.2019 17:51
2 Bruni Loic FRA 1994-05-13 Specialized Gravity Nice 15.09.2019 16:39
3 Goryczka Marek POL 2000-05-07 Wisła 17.09.2019 12:27
4 Kavalec Denis SVK 1999-12-30 D€€M Racing Team Štiavnik 17.09.2019 10:31
5 Kohút Radomír SVK 1994-07-23 Cube-CMS Rudina 17.09.2019 22:27
6 Kosnovský Pavol SVK 1997-03-17 Freeride kalinov Žilina 17.09.2019 23:16
7 Kulhánek Martin CZE 1994-04-15 Cyklokulhánek Frýdlant nad Ostravicí 18.09.2019 11:03
8 Staňo Ľuboš SVK 1995-08-04 Bajky.sk CTC Mokra Luka 15.09.2019 21:22
9 Vergier Loris FRA 1996-05-07 SANTA CRUZ SYNDICATE Cagnes-sur-Mer 15.09.2019 17:00

Ženy 15-99 let (2004 - 1920)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Durčáková Dominika CZE 1985-01-04 KROSS ENDURO TEAM Havířov- Šumbark 09.09.2019 21:06
2 Gombalová Vilma SVK 2003-12-07 CTM Racing Team NMnV 16.09.2019 17:35
3 Šuláková Lucie CZE 1992-07-31 Pales Riders Racing Team Halenkov 09.09.2019 21:27

Masters 30 - 39 let (1989 - 1980)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Gardeła Tomasz POL 1986-03-25 Born2Bike Kraków 09.09.2019 20:59
2 Gola Petr CZE 1980-07-12 Pales Riders Racing Team Čeladná 17.09.2019 09:22
3 Kruk Stanisław POL 1985-10-01 Born2bike Lanckorona 09.09.2019 22:03
4 Magda Pavol SVK 1988-12-25 Bang Downhill Team Prešov 16.09.2019 19:22
5 Mazal Tomáš CZE 1989-09-27 CykloFrýdlant .cz Metylovice 17.09.2019 10:47
6 Medzihorsky Juraj SVK 1989-04-25 Povina 19.09.2019 15:32
7 Sroka Michał POL 1988-05-26 Born2Bike Wadowice 09.09.2019 20:57
8 Tichý Vladimír SVK 1979-04-22 Bikeza team Žilina 16.09.2019 08:49
9 Wrzecký Marek CZE 1982-08-24 Pales Riders Racing team Střítež n. Bečvou 18.09.2019 13:40

Super Masters 40 - 99 let (1979 - 1920)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Gajda Marek CZE 1973-07-04 ETO Darkovičky 14.09.2019 08:21
2 Kobierski Aleš CZE 1974-10-14 DH cyklo tým horní bludovice Soběšovice 19.09.2019 20:25

Enduro 19 - 99 let (2000 - 1920)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Fliega Peter SVK 1980-02-06 Ružomberok 19.09.2019 20:10
2 Hašek Max CZE 2002-09-21 Bagbike Ostrava 15.09.2019 06:34
3 Hornáček Filip SVK 2000-07-05 Lubina 18.09.2019 21:07
4 Hynčica Vlastimil CZE 1978-03-16 Specialized CZ Sudoměřice 09.09.2019 12:38
Vytvorené: 30.09.2012 Aktualizované: 08.09.2019