Moravsko-Slovenský FiveTenshop.sk Cup 2020
Odber noviniek
www.moravskoslovenskydhcup.eu
  • Sk d5a3451f889f72e9a630b92dc89b62c3069dd3809e3ce195e3827a87d9b6d8ed
  • En e1b9dee967a0370ba3d850ad65cf6449ab8dbe92e646a79a571dfa6d14663894

#7 MSDH Cup 2019 Trailduro Kyčerka

Kyčerka 28.10.2019

Priebežne zaregistrovaných jazdcov: 84

Xls 19e930d4fb94d27a72c0438892186bd44039a47aa03f789b228cd1f171ad00c4Stiahnuť

Junior 17-18 (2003 - 2002)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Drobek Filip CZE 2003-03-31 Brno 22.10.2019 20:04
2 Eliáš Vojtěch CZE 2003-12-03 Brno 16.10.2019 19:54
3 Brázdil Jakub CZE 2002-10-21 Specialized CZ Holešov 16.10.2019 09:48
4 Klvač David CZE 2003-02-23 Trail of Life Enduro team Kněždub 17.10.2019 16:12
5 Veřmiřovský Vilém CZE 1999-11-12 Kopřivnice 20.10.2019 18:16
6 Kadlec Martin CZE 2004-02-13 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 16.10.2019 13:11
7 Svoboda Lukáš CZE 2002-06-19 Mosty u Jablunkova 16.10.2019 13:57
8 Hájek Martin CZE 2001-12-08 Cykloservis Krystyník Nový Hrozenkov 16.10.2019 12:52
9 Hanák Vojtěch CZE 2002-02-01 Specialized CZ Přílepy 16.10.2019 09:51
10 Příkaský Ondřej CZE 2001-11-28 Trail of Life Tvarožná Lhota 21.10.2019 20:46
11 Denk Tomáš CZE 1999-09-23 PKM Bike Team Valašské Meziříčí 23.10.2019 21:39
12 Kocurek Nikolas CZE 2003-07-11 KSS Racing Veselá 20.10.2019 07:25
13 Koníček Ivo CZE 2002-05-21 Specialized CZ Vlčnov 16.10.2019 09:44
14 Bělohoubek Dan CZE 2004-04-20 Specialized CZ Vracov 16.10.2019 16:16

Hobby 19 - 29 let (2001 - 1991)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Oščádal Martin CZE 1995-05-03 Brno 26.10.2019 21:54
2 Katrinec Marek SVK 1997-03-27 CK AB SEREĎ Hlohovec-Šulekovo 16.10.2019 14:11
3 Váňa Adam CZE 1996-01-31 Deem Racing Team Hlučín-Bobrovniky 17.10.2019 15:03
4 Šubrt Jan CZE 1990-04-03 Cyklokoloniál.cz Jedovnice 22.10.2019 12:17
5 Oravec Petr CZE 1993-11-30 skibikecentrum.cz Lipník nad Bečvou 24.10.2019 09:43
6 Prucek Martin CZE 1992-08-28 Olomouc 24.10.2019 20:14
7 Volf Jan CZE 1992-04-10 Olomouc 24.10.2019 20:17
8 Kružík Jiří CZE 1991-10-24 ride141percent Rudíkov 18.10.2019 16:36
9 Mozgva Michal CZE 1989-07-12 Slopné 21.10.2019 12:42
10 Holík Eduard CZE 1992-05-10 Velíková 24.10.2019 20:31
11 Moško Viktor CZE 1998-12-12 Vigantice 18.10.2019 12:48

Naděje 10 - 14 let (2010 - 2006)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Mašláň Jan CZE 2006-07-27 SBT Fryšták Fryšták 25.10.2019 20:34
2 Kadlec Přemysl CZE 2006-12-24 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 16.10.2019 13:09
3 Novák Jakub CZE 2008-11-15 Životice u Nového Jičína 23.10.2019 11:08

Elite 19 - 29 let (2001 - 1991)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Sasín Antonín CZE 1994-07-17 Brno 26.10.2019 09:54
2 Huňa Tomáš CZE 1989-07-28 Mondraker Fryšták 24.10.2019 21:01
3 Macek Libor CZE 1997-06-15 HVMB Team Hrubá Vrbka 23.10.2019 09:44
4 Macek Libor CZE 1997-06-15 HVMB Team Hrubá Vrbka 23.10.2019 09:44
5 Rauchfuss Marek CZE 1990-07-18 Kross Bikeranch Olomouc 20.10.2019 15:38
6 Moško Martin CZE 1990-11-22 Commencal FDF TEAM Ostrava 18.10.2019 12:59
7 Šůstek David CZE 1993-12-26 RPM STAV Provodov 22.10.2019 20:53
8 Novosád Radim CZE 1994-10-08 Wauwauwau crew Vsetín 24.10.2019 21:51
9 motyka marcin POL 1984-10-20 marin bikes Polska Zawada 26.10.2019 21:02

Ženy 15-99 let (2005 - 1921)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Nátrová Tereza CZE 1996-12-07 Černá Voda 26.10.2019 11:03
2 Šuláková Lucie CZE 1992-07-31 Pales Riders Racing Team Halenkov 23.10.2019 18:31
3 Durčáková Dominika CZE 1985-01-04 Enduro Kross Team Horní Bludovice 16.10.2019 14:09
4 Kadlecová Karolína CZE 2006-12-24 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 16.10.2019 13:10
5 Skalická Zuzana CZE 1994-03-11 Kross Bikeranch Team Olomouc 20.10.2019 15:38
6 Kukulová Martina CZE 1995-03-28 Kolárna Olomouc 20.10.2019 15:35
7 Veselská Anna CZE 1988-10-11 Praha 24.10.2019 21:18
8 Hegerová Klára CZE 1986-03-17 Trail-Guide Praha 17.10.2019 12:25
9 Kutnarová Anna CZE 1995-12-04 Světice 23.10.2019 06:27

Masters 30 - 39 let (1990 - 1981)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Zavadil Miloš CZE 1985-09-18 cyklokolonial.cz Blansko 22.10.2019 08:22
2 hellax Václav Helis CZE 1981-12-13 Bohumín 20.10.2019 10:17
3 Kršák Martin CZE 1986-10-09 Brno 22.10.2019 13:24
4 Hill Petr CZE 1984-09-07 Brno 25.10.2019 22:25
5 Kučavík Igor SVK 1989-12-24 Bytča 25.10.2019 19:28
6 Klapuch Michal CZE 1987-09-23 Skibikecentrum.cz Doloplazy 17.10.2019 08:45
7 Kutin Tomáš CZE 1984-04-18 Rock Machine Cyklomax Enduro Team Chocen 22.10.2019 09:00
8 Flek Marek CZE 1987-04-25 Cyklokolonial.cz Jedovnice 21.10.2019 09:07
9 Skoupý Radim CZE 1989-06-05 Cyklokolonial Jedovnice 22.10.2019 13:24
10 Bureš Miroslav CZE 1989-09-28 ČOV EXPERT RACING Křelov - Břuchotín 25.10.2019 11:27
11 Jurečka Radek CZE 1980-10-20 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 16.10.2019 12:44
12 Juřena Jiří CZE 1986-01-01 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 17.10.2019 21:28
13 Ondřej Jan CZE 1983-12-03 Nový Jičín 23.10.2019 13:24
14 Gold Richard CZE 1980-11-04 Nový Jičín 1 26.10.2019 09:35
15 Březina Petr CZE 1984-10-05 Kolarna Olomouc Olomouc - Nová Ulice 20.10.2019 15:34
16 Paprstka Radim CZE 1987-05-09 Maloja-Rocky Mountain Team Otrokovice 22.10.2019 08:07
17 Tolar Martin CZE 1989-04-06 TJ Malesice Praha 24.10.2019 21:15
18 Hrrzkopec Jakub CZE 1988-12-19 Orange Bikes CZ Praha 16.10.2019 23:32
19 Miško Petr CZE 1987-05-20 Trail of Life Enduro Team Tvarožná Lhota 17.10.2019 21:39
20 Mucha Radim CZE 1987-10-26 Whyte team Valašské Meziříčí 26.10.2019 21:46
21 Čunek David CZE 1989-06-25 BIKE PRO RACING Valmez 23.10.2019 14:49
22 Baroš Mirko CZE 1989-02-14 Bikerespect Devinci DH Team Veselá 18.10.2019 15:09
23 Vráblík Dušan CZE 1989-03-31 Trail u Jericha Vlčnov 26.10.2019 12:52
24 Eichner Michal CZE 1989-01-08 Zlín 16.10.2019 17:07
25 Verner Tomáš CZE 1986-03-29 Zlín 18.10.2019 16:26

Super Masters 40+ (1979+)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Štec David CZE 1976-05-20 Brno 21.10.2019 09:58
2 Macháček Tomáš CZE 1977-05-02 Čelákovice 23.10.2019 06:24
3 Jazejček René CZE 1971-02-27 Moravian Eagles Drnovice 26.10.2019 21:47
4 Kašpar Petr CZE 1963-10-11 Qayron Factory Team Jívka 17.10.2019 21:03
5 Kadlec Karel CZE 1970-01-10 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 17.10.2019 21:18
6 Vissek Marek CZE 1977-03-05 Olomouc 23.10.2019 18:05
7 Křenek Pavel CZE 1976-09-23 Rožnov pod Radhoštěm 21.10.2019 15:03
8 Hynčica Vlastimil CZE 1978-03-16 Specialized CZ Sudoměřice 16.10.2019 09:39
9 Klímek Jakub CZE 1976-03-26 Old School Bike Riders ValMez Valašské Meziříčí 21.10.2019 09:43
10 Klímek Tomáš CZE 1979-05-04 Old school bike riders Val Mez Valašské Meziříčí 16.10.2019 20:29
11 Zákravský Karel CZE 1979-02-01 Vyškov 25.10.2019 22:19
12 Dusík Břet'a CZE 1979-09-09 Zašová 25.10.2019 15:09
13 Novák Libor CZE 1977-10-03 Whyte Racing Team Životice U Nového Jičína 23.10.2019 11:06
Vytvorené: 30.09.2012 Aktualizované: 08.03.2020