Moravsko-Slovenský FiveTenshop.sk Cup 2020
Odber noviniek
www.moravskoslovenskydhcup.eu
  • Sk d5a3451f889f72e9a630b92dc89b62c3069dd3809e3ce195e3827a87d9b6d8ed
  • En e1b9dee967a0370ba3d850ad65cf6449ab8dbe92e646a79a571dfa6d14663894

ČP #3 Rokytnice

Rokytnice 06.09.2020

Priebežne zaregistrovaných jazdcov: 112

Xls 19e930d4fb94d27a72c0438892186bd44039a47aa03f789b228cd1f171ad00c4Stiahnuť

Kadet 15 - 16 let (2005 - 2004)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Bureš Matěj CZE 2004-04-10 Swege Bike Team Hýskov 24.08.2020 15:32
2 Hába Blažej CZE 2005-08-25 Rožnov pod Radhoštěm 25.08.2020 17:29
3 Hošek Václav CZE 2004-10-30 Roztoky 26.08.2020 14:20
4 Kadlec Martin CZE 2004-02-13 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 02.09.2020 20:07
5 Kolečík Ondra CZE 2005-09-24 SBT Fryšták Holešov 02.09.2020 19:38
6 Král Filip CZE 2004-11-30 OFBIKE SCOTT TEAM Libouchec 03.09.2020 15:44
7 Krejci Jan CZE 2004-03-06 Rokytnice Nad Jizerou 23.08.2020 14:33
8 Krejčí Petr CZE 2003-12-30 Mnichovo Hradiště 29.08.2020 14:51
9 Krejčí Jan CZE 2004-03-06 Ski klub Masters Rokytnice n. J., z.s. Rokytnice nad Jizerou 02.09.2020 16:52
10 KUHN JAN CZE 2005-02-01 OF BIKE SCOTT TIME JABLONEC NAD NISOU 31.08.2020 18:15
11 Novotný Robin CZE 2004-03-11 Cykloklematek Scott DH Team Příbram 31.08.2020 23:09
12 Šmíd Roman CZE 2004-09-02 Bozkov 24.08.2020 10:17
13 Strunecký Jan CZE 2004-05-18 Sherlog Technology Kouřim 20.08.2020 11:46
14 Švec Jakub CZE 2004-11-30 Swege Bike Team Králův Dvůr 24.08.2020 15:36
15 Švec Vojtěch CZE 2004-11-30 Swege Bike Team Kladno 24.08.2020 15:28
16 Tvrdý Martin CZE 2005-07-31 Mnichovo Hradiště 30.08.2020 21:11

Junior 17-18 (2003 - 2002)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Bartůněk Ota CZE 2003-01-03 Veloservis Hanousek Úhonice 03.09.2020 21:31
2 Brázdil Jakub CZE 2002-10-21 Specialized CZ Přílepy 31.08.2020 15:24
3 Hanák Vojtěch CZE 2002-02-01 Specialized CZ Holešov 27.08.2020 06:36
4 Horák Dušan CZE 2002-09-06 X-Ride Team Racing Lešná Malá Bystřice 02.09.2020 21:51
5 Koníček Ivo CZE 2002-05-21 Specialized CZ Vlčnov 02.09.2020 21:56
6 Kynčl Marek CZE 2003-08-18 JC bike Hradec Králové 01.09.2020 18:43
7 Michalík Roman CZE 2003-03-21 Zašová 02.09.2020 22:07
8 Mistr Michal CZE 2002-02-03 Lázně Bělohrad 03.09.2020 06:42
9 Niemann Nicholas DEU 2002-08-22 Leipzig 24.08.2020 22:10
10 Sasín Václav CZE 2003-10-16 MOTOPALIČ Krmelín 02.09.2020 22:12
11 Šiller Jakub CZE 2003-08-13 OFBIKE SCOTT TEAM Děčín 01.09.2020 12:12

Hobby 19 - 29 let (2001 - 1991)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Bak Dominik CZE 1995-08-23 DOOKIE BIKE Praha 26.08.2020 11:28
2 Bak Dominik CZE 1995-08-23 DOOKIE BIKE Praha 26.08.2020 11:27
3 Bak Dominik CZE 1995-08-23 DOOKIE BIKE Praha 26.08.2020 11:28
4 Bielert Sören DEU 1992-06-19 Team Racepark Schulenberg Braunschweig 27.08.2020 13:55
5 BRUDER Lukáš CZE 1993-11-21 KSM Hrádek Hrádek nad Nisou 01.09.2020 10:06
6 Danny Daniel Žák CZE 1991-04-09 MTBTeamRZ Praha 28.08.2020 12:52
7 Herclík David CZE 1995-11-02 FMC BIKE TEAM Česká Třebová 30.08.2020 11:33
8 Jan Jan Drugda CZE 1994-11-04 DH FR racing Tanvald Josefův Důl 02.09.2020 07:40
9 Jirkovský Lukáš CZE 1980-10-19 KolaBrabec Rumburk 31.08.2020 14:07
10 John Marek CZE 1998-04-14 Tanvald 03.09.2020 09:34
11 Karban Ondrej CZE 1996-03-06 MMR Racing Horšovský Týn 01.09.2020 08:12
12 Katrinec Marek SVK 1997-03-27 CK AB SEREĎ Hlohovec-Šulekovo 28.08.2020 18:38
13 Kavský Jonáš CZE 1999-08-03 MOTO PALIČ Krhová 31.08.2020 09:50
14 Kolář Jan CZE 2001-12-12 Cycology north bike club Jablonec nad nisou 03.09.2020 14:52
15 Kryšot Kryštof Koníř CZE 1991-10-03 Evilride's Hořice 03.09.2020 16:14
16 Lebeda Michal CZE 1994-03-11 Sou Sad Rokytnice nad Jizerou 01.09.2020 12:42
17 lema Amon DEU 1994-01-31 Freiburg 03.09.2020 21:45
18 Monty David Mádle CZE 1993-09-06 Evilrider’s Ostroměř 03.09.2020 12:04
19 Müller Martin CZE 1993-07-10 KL Sport Most Teplice 03.09.2020 09:12
20 Pesek Michal CZE 1992-01-09 Kralupy nad vltavou 03.09.2020 20:12
21 Saska Zdeněk CZE 1994-12-13 Mšeno 02.09.2020 19:36
22 Švec Jiří CZE 1997-07-29 Peksport Specialized Podebrady 01.09.2020 15:48
23 Véna Malík Václav CZE 1996-04-26 Whipmasters.cz Blížejov 31.08.2020 06:33
24 Vinklář Petr CZE 1995-08-12 TooHighToDie Poniklá 02.09.2020 09:33
25 Voráček Daniel CZE 1997-04-15 MMR Racing Sulkov 02.09.2020 19:34
26 Žák Daniel CZE 1991-04-09 MTBTeamRZ Praha 28.08.2020 12:57
27 Zalewski Ernest POL 1991-11-12 Zielona Góra 19.08.2020 11:46

Naděje 10 - 14 let (2010 - 2006)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Bartoň David CZE 2006-05-03 Mladá Boleslav 03.09.2020 19:12
2 Horák Mates CZE 2007-01-05 Mladá Boleslav 30.08.2020 19:00
3 Hrubý Tomáš CZE 2006-06-14 Praha 4 02.09.2020 18:16
4 Kadlec Přemysl CZE 2006-12-24 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 02.09.2020 21:51
5 Krompolc Lukáš CZE 2006-02-02 OF BIKE SCOTT TEAM Brušperk 26.08.2020 10:06
6 Procházka Nicholas Martin CZE 2009-02-24 TERRAPRO RACING Žďár nad Sázavou 25.08.2020 16:14
7 Procházka Nicholas Martin CZE 2009-02-24 TERRAPRO RACING Žďár nad Sázavou 03.09.2020 16:09
8 Šveda Petr CZE 2006-10-12 Postoloprty 28.08.2020 11:32
9 Švejda Petr CZE 2006-10-12 Postoloprty 28.08.2020 11:33
10 Vašek Sebastian CZE 2006-04-01 X-Ride Team Racing Lešná Rožnov pod Radhoštěm 02.09.2020 21:52

Elite 19 - 29 let (2001 - 1991)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Baránek Rastislav SVK 1995-04-14 Kellys Factory Team Považská Bystrica 03.09.2020 09:12
2 Dankanič Filip CZE 2001-01-03 OFBIKE SCOTT TEAM Děčín 31.08.2020 11:22
3 Fabok Daniel CZE 1997-10-01 OFBIKE SCOTT TEAM Pustiměř 19.08.2020 09:39
4 Folvarčný Petr CZE 1999-03-19 Český Těšín 30.08.2020 20:41
5 Frélich Jan CZE 2000-02-09 OFBIKE SCOTT TEAM Dobrochov 02.09.2020 10:37
6 Hájek Martin CZE 2001-12-08 Specialized CZ Nový Hrozenkov 02.09.2020 22:05
7 Huml Lukáš CZE 1994-04-15 OFbike scott team Děčín 02.09.2020 20:56
8 IRMISCH Erik DEU 1988-09-13 TEAM RACING DUDES Lössnitz 31.08.2020 12:15
9 Kolář Jan CZE 2001-12-12 Cycology north bike club Jablonec nad nisou 03.09.2020 14:50
10 Král Antonín CZE 1996-01-20 Kellys factory Vsechovice 02.09.2020 19:46
11 Matoušek Matěj CZE 2001-05-21 GARAGE CREW LBC Hrádek nad Nisou 02.09.2020 18:39
12 Pekar Jakub CZE 1994-12-08 Specialized CZ Karolinka 02.09.2020 21:03
13 Pohořalý Erik CZE 1998-12-02 Jilemnice 27.08.2020 10:39
14 Sehnal Stanislav CZE 1994-06-09 KELLYS FACTORY TEAM Loukov 03.09.2020 11:15
15 Silovský Matouš CZE 1999-05-16 Mondraker CZ Hořice 27.08.2020 07:59
16 Štěpánek Ondřej CZE 1994-01-18 CTM Racing team Jablonec nad Nisou 24.08.2020 07:42
17 Štěpánek Ondřej CZE 1994-01-18 CTM Racing team Jablonec nad Nisou 24.08.2020 07:44
18 Štěpánek Ondřej CZE 1994-01-18 CTM Racing team Jablonec nad Nisou 24.08.2020 07:42
19 Štěpánek Ondřej CZE 1994-01-18 CTM Racing team Jablonec nad Nisou 31.08.2020 13:26

Ženy 15-99 let (2005 - 1921)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Durčáková Dominika CZE 1985-01-04 Qayron Factory Team Horní Bludovice 19.08.2020 16:48
2 Kadlecová Karolína CZE 2006-12-24 X-Ride Team Racing Lešná Lešná 02.09.2020 21:53
3 Krejčí Amálie CZE 2004-05-06 Rokytnice nad Jizerou 19.08.2020 19:13
4 Krejčí Amálie CZE 2004-03-06 Ski klub Masters Rokytnice n. J., z.s. Rokytnice nad Jizerou 02.09.2020 17:01
5 Martinková Denisa CZE 1993-06-09 Letovice 31.08.2020 07:19

Masters 30 a více (1990 a méně)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Bank Lubomír CZE 1985-06-28 ZEVL TEAM Šumperk 03.09.2020 21:17
2 Bartoszuk Ondřej CZE 1986-08-14 OFBIKE SCOTT Team Praha 5 01.09.2020 11:07
3 Faistaver Jaroslav CZE 1989-11-20 fdf bike shop commencal Semily 24.08.2020 12:12
4 Kozel Jiří Kubík CZE 1982-08-18 Český Brod 25.08.2020 22:36
5 Kučera Kamil CZE 1986-02-26 Cyklo Jiřička Český Krumlov 02.09.2020 19:31
6 Kučera Jakub CZE 1986-12-04 Boxxerservis Semily 01.09.2020 12:22
7 Melichar Miroslav CZE 1983-11-15 Polerady Praha Východ 25.08.2020 20:19
8 Melichar Miroslav CZE 1983-11-15 Polerady Praha Východ 25.08.2020 22:31
9 Melichar Miroslav CZE 1983-11-15 Polerady Praha Východ 25.08.2020 20:15
10 Melichar Miroslav CZE 1983-11-15 Polerady 25.08.2020 20:10
11 Picek Martin CZE 1989-07-18 Žďár 01.09.2020 14:32
12 Pour Standa CZE 1990-07-30 hořice 31.08.2020 13:27
13 Schamul Daniel DEU 1988-08-06 WerxBoden/Ilmenauer Radsportclub e.V. Ilmenau 31.08.2020 09:58
14 Sukup Pascal DEU 1987-09-13 Team Racepark Schulenberg Osterode am Harz 27.08.2020 15:02
15 Ullrich David Ullrich DEU 1989-03-02 Thüringen - Ilmenau 31.08.2020 10:01

Super Masters 40+ (1979+)

Č. Priezvisko Meno Štát Dátum narodenia Klub Mesto Dátum registrácie
1 Čerf Michal Červenka CZE 1972-05-21 OPLT CYCLING Praha 24.08.2020 09:30
2 Čerf Michal Červenka CZE 1972-05-21 OPLT CYCLING Praha 24.08.2020 09:31
3 Čižinský Milan CZE 1974-04-06 Madesign World Racing Ml. Boleslav 03.09.2020 20:32
4 Horák Martin CZE 1973-03-26 Mladá Boleslav 30.08.2020 19:03
5 Hynčica Vlastimil CZE 1978-03-16 Specialized CZ Sudoměřice 26.08.2020 09:50
6 Kudry Karel CZE 1979-04-04 Praha 31.08.2020 17:32
7 Novotný Petr CZE 1978-11-03 PHKOVO.cz Cheb 31.08.2020 11:17
8 Pádlista Martin Šťastný CZE 1980-06-03 Bikestrike.com Nymburk 01.09.2020 12:31
9 Suchomel Milan CZE 1965-12-05 Bike team Uničov FIS Benešov 28.08.2020 12:25
Vytvorené: 30.09.2012 Aktualizované: 09.09.2020